Overmax MULTIPIC 3.1

4,0 (19)
530,00
wysyłka od 9,00 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Pozostałe oferty

Popularne opinie o Overmax MULTIPIC 3.1

AgaP
4,00 Polecam
Produkt nie został wypróbowany, ale mniemam, że jest wysokiej klasy. Zdecydowałam się na jego zwrot z uwagi na za duże jak na moje potrzeby jego gabaryty.
Napisano użytkowania
Piotr
4,00 Polecam
Jeśli oglądamy film w kameralnych warunkach to za bardzo szumi. Na sali wykładowej gdzie jest więcej ludzi tego szumu nie słychać.
Napisano użytkowania
PZim
4,50 Polecam
Kompaktowy i jak za te cenę to obraz bardzo przyzwoitej jakości. Idealny do zastosowań domowych dla użytkowników z ograniczonym budżetem
Napisano użytkowania
Stasiek_Wrona
5,00 Polecam
Mam wprawdzie ten sprzęt od niedawna, ale póki co wszystko jest perfekcyjnie. Cicho pracuje, jakość obrazu super :-).
Napisano użytkowania
kwakfan
5,00 Polecam
Bardzo dobry projektor, do filmów w sam raz. Oczywiście oglądanych przy zmierzchu albo gdy już jest ciemno. Obraz nie różni się bardzo od projektorów które są w wyższej klasie cenowej. Tak więc do dom (…) więcej

Opis produktu

PRZESTRZEŃ WYPEŁNIONA OBRAZEM.   Multipic 3.1 zapewnia wyjątkową klarowność obrazu i naturalne odwzorowanie barw, dzięki czemu wyświetlane filmy czy zdjęcia nabierają niezwykłej głębi i plastyczności. Wyświetlacz LCD 5’’ o 3-soczewkowym obiektywie pozwala uzyskać obraz w rozmiarze aż do 140’’, z kontrastem 1000:1 i jasnością 2000 Lumenów. Projektor Multipic 3.1 charakteryzuje się także żywotnością lampy na poziomie 50 000 godzin, co gwarantuje prawie 5 lat oglądania non stop!

POCZUJ SIĘ JAK W KINIE.   Multipic 3.1 to proste w obsłudze urządzenie, które umożliwia dopasowanie...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO
Reklama