Curver Kosz Do Segregacji Trio 40L

4,7 (37)
od 149,00
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Curver Kosz Do Segregacji Trio 40L

Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Bardzo dobrze zaprojektowany przedmiot. Estetyczny. I chociaż duży i bardzo wysoki nie przytlacza swoim gabarytom inne przedmioty kuchenne. Jedynie to mógłby być jeszcze większy wybór kolorów.
Napisano użytkowania
p...i
4,50 Polecam
Świetna jakość, wygodny, funkcjonalny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu. Łatwo się myje więc nie wymaga użycia worków czym wspiera dodatkowo ochronę środowiska.
Napisano użytkowania
a...y
4,00 Polecam
Trudno mi teraz ocenić produkt. Na razie działa, zobaczymy jak długo. Jest estetyczny. Zdjęcia nie dodam, bo przedmiot jest w posiadaniu mojej mamy.
Napisano użytkowania
k...o
4,00 Polecam
Jestem zadowolona chociaż jednak zajmuje dużo miejsca /mieszkanie w bloku/ i jestem ciekawa jak długo wytrzymają te plastykowe uchwyty od pokrywy.
Napisano użytkowania
a...a
5,00 Polecam
Mam nadzieję, ze spełni swoją rolę. Wyglada estetycznie, ale ze względu na rozmiar raczej do dużej kuchni...
Napisano użytkowania

Opis produktu

Kosz na śmieci do segregacji marki CURVER sprawdzi się u każdego, kto chętnie dba o środowisko. Dzięki pojemnikowi z łatwością posegregujesz odpady w swoim domu. Kosz na śmieci został podzielony na 3 części w różnych kolorach. Do pojemnika żółtego wrzucamy plastik, do zielonego szkło, a do czerwonego odpady organiczne. Pojemnik na odpady marki CURVER o pojemności 40L jest bardzo wygodny w użytkowaniu, gdyż posiada pedał ułatwiający otwieranie kosza. Ponadto kosz posiada szczelną pokrywę, a więc nieprzyjemny zapach nie wydostaje się na zewnątrz. Neutralny kolor idealnie wpasuje się w nawet...
Zobacz więcej
Reklama