Tomtom Runner Cardio Czarny /Czerwony (1Ra0.001.00)

4,7 (6)
769,00
Darmowa wysyłka
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o Tomtom Runner Cardio Czarny /Czerwony (1Ra0.001.00)

Marcin W.
4,50 Polecam
Mam od niedawna i bardzo sobie chwalę. Nie zaluję zakupu, sprawdza się w 100%. Jest lekki, dobrze przylega do ręki. Wysoka jakość, klasa, trwały. Wiele dodatkowych i przydatnych funkcji. Polecam.
karol
4,50 Polecam
Największe zalety - 5 stref intensywności treningu, pomiar tętna bez osobnego czujnika, czytelny wyświetlacz. Bardzo dobry zegarek treningowy, choć nie należy do najtańszych.
vagabond
5,00 Polecam
Przydatny gadżet pokazujący wszystkie najwazniejsze statystyki biegów. Niezastąpiony w motywowaniu się do bicia własnych rekordów. Do tego jest lekki i ma czytelny ekran.
Jakub
5,00 Polecam
Bardzo dobry
Napisano użytkowania
Piotr
5,00 Polecam
Zegarek spisuje się bardzo dobrze ,GPS jest bardzo dokładny i szybko łapie sygnał
Napisano użytkowania

Opis produktu

Zegarek sportowy firmy TomTom Runner Cardio GPS: precyzyjny pomiar tętna bez pasa napiersiowego! Specjalista ds. nawigacji TomTom oferuje zegarek sportowy Runner Cardio do biegania z funkcją GPS, który doskonale nadaje się zarówno dla ambitnych początkujących jak i dla zaawansowanych sportowców. Ważną cechą szczególną jest to, że pomiar tętna na Zegarek sportowy TomTom Runner Cardio GPS dokonywany jest nie poprzez osobno wymagany pas napiersiowy, ale bezpośrednio poprzez zegarek sporowy z funkcją GPS na przegubie. Technicznie odbywa sie to tak, że czujnki LED i elektryczno-optyczna soczewka...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO