Koło TECHNIC GT do WC 99400000

4,3 (39)
498,99
wysyłka od 12,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Koło TECHNIC GT do WC 99400000

Morfem
5,00 Polecam
Szybki montaż, niewielkie wymiary, polski produkt bardzo dobrej jakości z możliwością dokupienia przycisków pneumatycznych i systemu SMART FRESCH. Super produkt. Nie ma lepszego.
Napisano użytkowania
Agu
4,50 Polecam
Łatwy w montażu, idealny do małej łazienki bądź gdy nie chce się tracić miejsca w łazience (jest płytki). My kupiliśmy w zeszłym roku z opcją smart fresh, polecam!
Zalety
  • funkcjonalność
  • wąski
  • wygląd
waldek
4,00 Polecam
Ulepszona wersja Technica. Wygodniejszy montaż, ale obrazkowa instrukcja nadal nie do końca jasna. Trochę trzeba pokombinować. Dobrze byłoby w niej pokazać standardową wysokość miski nad podłogą. Za t (…) więcej
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Bardzo dobrze nadaje się do małej łazienki. Woda nabiera się oraz spłukuje całkiem cicho. Zamontowany w rogu, działa póki co bez zarzutów.
Zalety
  • wąski
Napisano użytkowania
Sławek
4,00 Polecam
Jestem na etapie przed montażem więc na razie nie mogę ocenić. Ogólnie wygląd i elementy dostarczone w komplecie bez zastrzeżeń, szkoda przepłacać za geberita skoro koło to ta sama marka.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Koło Technic 99400000 stelaż podtynkowy do miski wiszącej

Opis

Nowoczesny stelaż podtynkowy do WC Koło Technic GT 99400-000 zaprojektowany został do zabudowy lekkiej z płyt kartonowo-gipsowych. Produkt umożliwia instalację standardowych misek WC oraz modeli przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Konstrukcja stelaża umożliwia montaż w narożniku pomieszczenia. Rama stelaża wykonana została z lakierowanej proszkowo stali o dużej wytrzymałości. Szerokość konstrukcji to 40 cm – wysokość regulować można w zakresie od 113 do 133 cm. Stelaż do WC Koło Technic GT 99400-000 umożliwia również...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO
Reklama