Sodastream Source Czarny

4,9 (14)
od 399,00
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Sodastream Source Czarny

Edyta P.
5,00 Polecam
Świetna sprawa, woda nagazowana zgodnie z oczekiwaniami różnych domowników. Ograniczyło nam to zakupy butelek z wodami i nie mamy tyle zużytego plastiku w domu :-)
Zalety
  • łatwość obsługi
  • wygląd
Napisano użytkowania
Mariola
5,00 Polecam
Bardzo udany zakup w przyzwoitej cenie.Najkorzystniejsza oferta jaką udało mi się wyszukać w internecie.Do tego dostałam prezent w postaci trzech butelek do *****onu oraz trzech butelek syropu.Bardzo (…) więcej
Napisano użytkowania
Marcin
5,00 Polecam
Z dzieciństwa pamiętam *****ony na małe naboje, tu mam jeden na 60-80 litrów wody w zależności od nagazowania. Woda kranowa okazuje się być tak samo dobra jak ta butelkowani :)
Dodatkowa zaleta (…) więcej
Napisano użytkowania
Paweł
5,00 Polecam
Na razie działa i jest ok.
Zalety
  • jakość
  • łatwość czyszczenia
  • łatwość obsługi
  • wygląd
Napisano użytkowania
Kasia
5,00 Polecam
Produkt jak dla mnie rewelacyjny.Stopniowanie angażowania w zależności od potrzeb.Robi się błyskawicznie.Pięknie wygląda.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Model Source został zaprojektowany przez światowej sławy designera Yves’a Behar, który pracował również m.in. dla marek: PUMA, General Electric, Swarovski, Samsung i Prada. Premiera Source miała miejsce podczas Milan Design Week. Nowoczesny, elegancki i szykowny. Source stanowi idealne połączenie funkcjonalności i wyszukanej prostoty. Poziom nasycenia wody CO2 widać na wyraźnym i czytelnym wskaźniku LED-owym, dzięki czemu przygotowanie napoju staje się czystą przyjemnością. Model Source zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2013. Właściwości produktu: Najbardziej poszukiwany model...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO