Krono Original Red River Hickory 8156

4,6 (58)
od 44,70
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Pozostałe oferty

Popularne opinie o Krono Original Red River Hickory 8156

Magdalena
5,00 Polecam
bardzo eleganckie, nowoczesne. Kolor sprawia, że przypadną do gustu tym którzy lubią ciemne kolory, ale też tym którzy lubią aby z praktycznego punku widzenia nie było widać zabrudzeń.
Napisano użytkowania
justi
5,00 Polecam
Panele bardzo ładnie się prezentują. O ich jakości i wytrzymałości będzie można więcej napisać dopiero po jakimś czasie.
Zalety
  • ładny kolor ciepłego brązu
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Panele bardzo ładnie się prezentują, bardzo ciekawą opcja jest łączenie paneli o różnej szerokości, efekt bardzo ciekawy :) a poza tym konkurencyjna cena :)
Napisano użytkowania
miro
5,00 Polecam
Zakupione panele Krono Original Vintage Narrow Red River Hickory w pełni spełniły moje oczekiwania, ich wygląd, jakość są na wysokim poziomie, cena nie jest wygórowana.
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
4,00 Polecam
Bardzo ładny panel, imituje deskę. Na żywo wyglada naprawdę pięknie. Jednak należy uważać na zarysowania, poniewaz nawet małe sa na mim widoczne.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Dekory z kolekcji Elegance Line to esencja czystej elegancji. Ujmują one szlachetnym połyskiem powierzchni (struktura WP) i bogac- twem kolorystyki. Nowości kolekcji Elegance Line to dekory, które wyprzedzają swój czas i spełniają oczekiwania klienta podążającego za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Jesion Kaukaski zachwyca ferią jasnych barw i nowoczesnym, kontrastowym rysun- kiem drewna; Dąb Wiking to dekor w intensywnym i szlachetnym ciemno-brązowym kolorze
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO