Las Marias Yerba Mate Taragui Energia 500g

4,7 (67)
14,99
wysyłka od 9,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Las Marias Yerba Mate Taragui Energia 500g

Kamil
4,50 Polecam
Jedna z najlepszych. Smak dla mnie mógłby być nieco wyraźniejszy (brak dymnych aromatów).
Naprawdę daje kopa, jeśli przelejemy przez matero więcej niż 0,7 to mogą trząść się ręce jak po 3-4 mocn (…) więcej
Napisano użytkowania
kojot hd
4,00 Polecam
Ocena jest ogólna, jestem zadowolony i brak zastrzeżeń. Polecam kontrahenta, myślę, że nawet w chwili pojawiły by się jakieś niedogodności to dało by się dogadać 😊 jestem zadowolony z przebiegu zakup (…) więcej
Napisano użytkowania
Tomasz
5,00 Polecam
Bardzo mocna a testowałem ich wiele. Mieszanka suszu zawiera patyczki i pył, ale nie przeszkadza to w jej mocy działania.

Polecam spróbować a nie będziecie zawiedzeni.
Napisano użytkowania
lolkawiolka
5,00 Polecam
Herbata bardzo dobra, aromatyczna, intensywny smak. Wydajna, na pewno starczy mi na dość długo. Pobudza i dodaje energii. Nie lubię kawy, a to jest świetny zamiennik.
Napisano użytkowania
pawelryba
4,50 Polecam
Fajny gorzkawy smak utrzymujący się nawet po kilku zalaniach yerby fajnie pobudzający ale nie wszystkim może smakować mi odpowiada warto spróbować.Polecam.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Yerba Mate Taragui

Flagowa yerba mate najsłynniejszej, argentyńskiej plantacji – Las Marias. Taragui Energia to najsilniej pobudzająca yerba mate na rynku, co zawdzięcza podwójnej zawartości kofeiny w porównaniu do tradycyjnych odmian. Zbiór przeprowadzany jest w środku słonecznego, argentyńskiego lata, stąd nieprzeciętna moc, a zarazem intensywny smak yerba mate, przy ledwie wyczuwalnej goryczce, jedyny w swoim rodzaju. W skład wchodzą listki i patyczki bez żadnych dodatków, a suszona jest tradycyjnym sposobem con humo, czyli bez dymu.  Długotrwale i intensywnie pobudza, klasyka w...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO