Savic Kuweta dla Kota Nestor Szara

4,7 (16)
65,69
wysyłka od 10,00 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Savic Kuweta dla Kota Nestor Szara

Maria
5,00 Polecam
Od kilku lat używam Savic , mam 2 koty i świetnie im służy. Klapka podnosi sie podwójnie i nie trzeba odczepiać po bokach do codziennego sprzątania żwirku. Kuweta jest pojemna , głęboka i klapka chron (…) więcej
Zalety
  • wygląd
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu kuweta jest duża z łatwością zmieścił się w nim mój kot.Do tego jest zamykana dzięki czemu nie rozsypuje żwirku na pół łazienki.
Napisano użytkowania
Gaha1
5,00 Polecam
Bardzo wygodna dla kota i nie rozsypuje się żwirek.Łatwa do czyszczenia. Estetycznie wygląda.Filtr pochłania zapachy. Kot lubi z niej korzystać.
Zalety
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
  • wygodna dla kota
Napisano użytkowania
Dorota
5,00 Polecam
Świetna kuweta dla dużego kota. Idealnie się sprawdziła. Nareszcie jest sucho poza kuwetą. Mam 2 koty, kupuję drugą identyczną.
Napisano użytkowania
Paweł
4,00 Polecam
Klapka zostawia taką przestrzeń, że nie rozumiem po co filtr węglowy. Zapachy rozejdą się po całym mieszkaniu i bez klapki.
Żwirek drewniany mam na całej łazience, więc specjalnie kuweta nie chr (…) więcej
Zalety
  • wygląd

Opis produktu

Kuweta Nestor Impression "Kitten Ribbon" urzeka zarówno eleganckim nowoczesnym designem, jak również niezwykłą funkcjonalnością. Kryta kuweta posiada zdejmowany dach oraz wysoką misę, co umożliwia łatwe czyszczenie. Obudowa kuwety przymocowana jest do misy za pomocą dwóch klipsów. Aktywny filtr węglowy znajduje się wewnątrz pokrywy, co sprawia, że przykre zapachy nie wydostają się na zewnątrz. By zachować świeży, przyjemny zapach w kuwecie i jej otoczeniu filtry należy wymieniać regularnie. Dodatkowo, by łatwiej dostać się do środka, przezroczyste drzwi wejściowe otwierają się na zewnątrz...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO