Geberit Duofix 111.320.00.5+111.815.00.1

4,8 (61)
798,99
wysyłka od 12,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Geberit Duofix 111.320.00.5+111.815.00.1

m...5
3,50
Trudno mi ocenić produkt , który dotarł do mnie z poważnymi uszkodzeniami wynikającymi ze słabego zabezpieczenia transportowego jak i brutalnego postępowania z produktem podczas transportu.
Zalety
  • funkcjonalność
  • wygląd
Wady
  • wytrzymałość
Napisano użytkowania
Krzysztof
4,50 Polecam
Kibelek podwieszany to musi być Geberit. Specjalnie się nie zastanawiałem nad wyborem producenta. Mam pewność, że pochodzi lata...
Zalety
  • funkcjonalność
Napisano użytkowania
Piotr
5,00 Polecam
Marka w tym przypadku mówi sama za siebie. Uzywam od okolo 12 lat i calkowity brak problemow. Przy wyborze nie bylo dylematow jaka firme wybrac. Polecam dla lubiacych spokoj.
Napisano użytkowania
Boelserwis
5,00 Polecam
Jedyny, godny polecenia stelaż. Dopracowane szczegóły konstrukcyjne, bardzo szybki montaż, oraz niezawodność. Poza tym szeroka gama klawiszy.
Napisano użytkowania
piotrwieczorek1
5,00 Polecam
Przedmiot solidnie wykonany, łatwy i bezproblemowy montaż, jak najbardziej polecam.
Zalety
  • funkcjonalność
  • wygląd
  • wytrzymałość
Napisano użytkowania

Opis produktu

DUOFIX - ELEMENT MONTAŻOWY DO WC, UP320, SIGMA, H112 + WSPORNIKI DYSTANSOWE + MATA WYGŁUSZAJĄCA. Do montażu w częściowej ściance systemu Duofix przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej. Do montażu w ściance systemu Duofix o wysokości pomieszczenia. Do montażu w ściance GIS częściowej lub o wysokości pomieszczenia przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej. Do montażu przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej. Do montażu w instalacji naściennej częściowej lub o wysokości pomieszczenia przed ścianą pełną lub ścianą z płyty gipsowej. Do montażu w ścianie z płyty gipsowej o...
Zobacz więcej