Husqvarna 135

Ostatnia cena:999,00
  • Sortuj
Jarek
5,00 Polecam
Bardzo lekka waga, mocy nie brakuje ko domowego uzytku rewelacja. Pali na dotyk. Wycieła juz sad przy domu i tne co roku drzewo na opał. Polecam
5,00 Polecam
Super piła do przydomowego uzytku. Mam ją już 2 lata i zero problemów.Polecam w 100 %
5,00 Polecam
Super piła do domowego uzytkuje ją tne ja ok 30 m rocznie, Polecam fajna piła do domowej roboty.
5,00 Polecam
Super pialrka do domowego uzytku.Tne nia ok 30 m drzewa rocznie.juz 3 rok.Zero problemów polecam
5,00 Polecam
Super pilarka do przydomowych prac. Bardzo lekke uzywam jej do ciesielki i do pracy w sadzie. Polecam
2,00 Nie polecam
w czasie pracy gaśnie trzeba utrzymywać piłe na wysokich obrotach ,problem z uruchamianie w czasie pracy serwis ma problem z usunięciem tej wady
Zalety
  • łatwość używania
Wady
  • wytrzymałość
Jeżyk
0,50 Nie polecam
Ta pilarka to największy złom jaki kiedy kolwiek trzymałem w ręce! Lepiej napisać co było jeszcze nie wymieniane w tej pilarce niż to co było wymieniane. Pilarka z marketu bardziej wytrzymała niz ta h (…) więcej
irko
0,50 Nie polecam
mam pilarkę marketową 58cc za 199 zł i husqvarnę 135, efekt taki że jak tnę drzewo na kominek to używam marketowej, husqvarną bym się zamęczył, stoi jako rezerwowa.