Meliconi Zgniatarka do butelek puszek i kartonów Omega różowa

4,8 (8)
32,88
wysyłka od 14,90 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Meliconi Zgniatarka do butelek puszek i kartonów Omega różowa

Tomasz
5,00 Polecam
Fajny gadżet. Nie poranisz sobie rąk o ostre aluminium puszek. Należy uważać na eksplodującą wodę, jeżeli zostało jej trochę w opakowaniu. Warte swojej ceny.
Napisano użytkowania
Dosia
5,00 Polecam
Produkt,z którego często korzystam. W dobrej cenie,prostej obsłudze i ładnym wyglądzie. Polecam
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
4,00 Polecam
Dużą zaletą tego urządzenia jest mała wielkość, dzięki czemu można zmieścić w każdej szufladzie. Polecam. Dzięki tej zgniatarce nie ma bałaganu z butelkami i puszkami.
Zalety
  • jakość
  • łatwość używania
  • wytrzymałość
Piotr
5,00 Polecam
Pomysłowy w swej prostocie pomysł na zmniejszanie objętości plastikowych butelek i puszek.
Napisano użytkowania
Jadwiga
5,00 Polecam
Bardzo wygodne urządzenie do zmniejszania gabarytów śmieci. Świetnie zgniata butelki po wodzie, oleju i tp produktach umieszczanych w plastikowych lub kartonowych pojemnikach.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Zmniejszasz objętość o 80 % Zgniatarka pozwala Ci zmniejszyć objętość wyrzucanych butelek i puszek po napojach o ponad 80%. 50 butelek w miejsce 10 Dzięki temu do standardowego śmietnika zamiast 10 zmieści się ok. 50 butelek, a zamiast 20 ok. 100 puszek. 2 godziny miesięcznie więcej czasu 5 razy rzadziej będziesz wyrzucać śmieci. Pozwala Ci to w skali miesiąca zaoszczędzić na tej czynności prawie dwie godziny. Czysty zysk Oszczędzasz na workach, których zużywasz pięciokrotnie mniej oraz na opłatach za wywóz śmieci. Możesz na tym zaoszczędzić nawet 20 zł miesięcznie. Obniżasz koszty...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO
Reklama