Czarne stopy

4,7 (22)
9,44
wysyłka od 8,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o Czarne stopy

weronika
5,00 Polecam
Polecam zakupiony towar zgodny z opisem przesyłka a mm dotarła szybko i bez zastrzeżeń, poprawnie zapakowany towar. Jestem bardzo zadowolona z ceny i całej transakcji, jeszcze raz gorąco polecam!
Napisano użytkowania
E_B_K
5,00 Polecam
przyjaźń, lojalność, przygoda i szaleństwa nastoletnich wakacji. Polecam! -nasz syn , który nie bardzo lubi czytać - wciągnął się w lekturę "Czarnych Stóp" prawie tak, jak ja w Mroza :)
Napisano użytkowania
danziger72
5,00 Polecam
Lektura szkolna uzupełniająca dla V klasy. Dla miłośników harcerstwa i harcerskich przygód.
Napisano użytkowania
h namyslo
5,00 Polecam
Ładne wydanie, papier dobrej jakości. Lektura szkolna potrzebna na język polski.
Napisano użytkowania
K...f
4,50 Polecam
Książka przeznaczona dla młodych czytelników i z pewnością godna polecenia. Czytelnik nie tylko przeżyje letnią przygodę, ale też w wielu miejscach wybuchnie serdecznym śmiechem.

Opis produktu

Czarne stopy

zgrany zastęp Czarnych Stóp wyrusza na letni obóz harcerski w Góry świętokrzyskie. Dla zastępowego Maćka Osy i jego gromadki najmłodszych harcerzy, dla Marka, Fobusza, Felka i małego No - Bo to pierwsze samodzielne wakacje. Pierwsze ognisko, pierwsze podchody, pierwsze nocne alarmy. Trzydzieści dnia życia obozowego na zboczu Diabelskiego Kamienia wypełniają wspaniałe przygody, zabawne pościgi, ćwiczenia spostrzegawczości, strachy i niespodzianki. Podczas tropienia harcerze trafiają na ślad tajemniczej postaci Leśnego Oka, która z gąszczy obserwuje poczynania chłopców. Bohater...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO