Kimbo Espresso Bar Extra Cream 1kg

4,9 (19)
59,00
wysyłka od 8,00 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o Kimbo Espresso Bar Extra Cream 1kg

drewkardio
5,00 Polecam
Około roku zajęło mi znalezienie kawy spełniającej moje oczekiwania i w/w je spełnia.Kupuje ją regularnie.Proszę nie pytać mnie ciągle o to samo!!!! Czy Wy ***** nie rozumiecie po polsku
Napisano użytkowania
lotsy
5,00 Polecam
do dobrego człowiek szybko się przyzwyczaja .... niestety, bo później nie chce się już nic innego wypić a nie zawsze można zabrać ze sobą swój ekspres do kawy ze swoją kawą ;)
Napisano użytkowania
drewkardio
4,50 Polecam
Około roku zajęło mi znalezienie kawy spełniającej moje oczekiwania i w/w je spełnia.Proszę nie pytać mnie ciągle o to samo!!!!
Napisano użytkowania
Bronisław
5,00 Polecam
Niedawno byłem w Neapolu, gdzie kupiłem sobie paczkę tej kawy. Wydaje mi się, że ta eksportowana do Polski nie jest gorsza.
Napisano użytkowania
drewkardio
5,00 Polecam
Około roku zajęło mi znalezienie kawy spełniającej moje oczekiwania i w/w je spełnia
Napisano użytkowania

Opis produktu

Powodem przeceny jest niewielkie uszkodzenie opakowania - zostało ono uszkodzone dnia 15/09/2016 r. podczas rozładunku dostawy. Pochodząca z południa Włoch palarnia Kimbo jest jednym z najpopularniejszych producentów kawy w tej części Półwyspu Apenińskiego. Co więcej jej wyjątkowe produkty znajdują coraz szerze uznanie na rynkach całego świata.Kompozycja Kimbo Extra Cream składa się zarówno ze starannie wyselekcjonowanych, wysokogórskich odmian ziaren gatunku Arabika (50%), jak również z bardzo wysokiej jakości ziaren gatunku Robusta (50%). Dzięki takiemu połączeniu wprost idealnie nadaje...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO