Biegnąca z wilkami

4,9 (24)
30,49
wysyłka od 4,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne
Reklama

Popularne opinie o Biegnąca z wilkami

lagodna5
4,00 Polecam
Co można napisać o książce, której treść jest znajoma? Że otrzymałam nową, zgodnie z tytułem i autorem wymienionymi w zamówieniu?
Książka traktuje o kobiecości w pełnym tego słowa znaczeniu i w (…) więcej
Napisano użytkowania
Ania
5,00 Polecam
Rewelacja! Książka wciąga i uzależnia. Zapada głęboko w podświadomość, nie pozwala o sobie zapomnieć. Przywołuje wciąż i wciąż. Obowiązkowy prezent dla każdej kobiety. Polecam z całego serca.
Napisano użytkowania
An
5,00 Polecam
Książka obowiązkowa dla każdej dojrzałej kobiety lub tej, która chce dojrzeć... :) Wspaniale napisana, nie daje prostych odpowiedzi na trudne pytania, ale skłania do głębokiej refleksji, wejrzenia we (…) więcej
Kalina
5,00 Polecam
Bardzo interesująca książka. Byłam zaskoczona jakością wydania, gdyż wydanie wcześniejsze, które czytałam parę lat wcześniej aż takie nie było. Polecam.
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Książka, którą powinna przeczytać każda kobieta. O kobiecości, własnym wnętrzu, o intuicji... Lektura obowiązkowa :-)

Opis produktu

Biegnąca z wilkami

W każdej kobiecie drzemie potężna siła, bogactwo dobrych instynktów, moc twórcza oraz odwieczna prastara mądrość. To dzika kobieta, symbolizująca instynktowną naturę kobiet. Jest ona zagrożona, bo choć dary dzikiej natury dostajemy w chwili narodzin, społeczeństwo usiłuje nas "cywilizować" i wtłoczyć w sztywne role, które zagłuszają głębokie, życiodajne przesłanie naszych dusz. Clarissa Estes w swojej książce, której napisanie pochłonęło jej dwadzieścia jeden lat, odkrywa różnorodność międzykulturowych mitów, baśni i legend, wnikliwie je analizując, co sprawia, że...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO