Matematyka 1 zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony

4,3 (26)
28,99
wysyłka od 4,99 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Matematyka 1 zbiór zadań zakres podstawowy i rozszerzony

KRN4
5,00 Polecam
Zadania są adekwatne do poziomu uczniów, uważam, że jest to dobra książka aby ktoś nauczył się z niej matematyki w klasie 1 szkoły średniej.
Zalety
  • akcja
  • fabuła
  • jakość wydania
Napisano użytkowania
U...o
5,00 Polecam
Zbiór zadań najlepiej dostosowany do aktualnego programu nauczania w zakresie szkoły średniej, zadania do wyboru dla zakresu podstawowego i rozszerzonego - 2 zbiory w jednej książce.
Napisano użytkowania
Użytkownik Ceneo
4,00 Polecam
Podręcznik szkolny nie różniący się niczym od innego. Jedynym zastrzeżeniem jest to, że wydawnictwo mogło złączyć zbiór zadań z podręcznikiem.
Napisano użytkowania
Maciej
5,00 Polecam
bardzo przydatny zbiór dla maturzystów, którzy chcą dużo sami pracować aby przygotować się do matury i mieć pewność, że dobrze rozwiązał zadanie.
Napisano użytkowania
J...9
5,00 Polecam
Niesamowita książka, wiele z niej można się dowiedzieć i nauczyć, ciekawe doświadczenia
Zalety
  • akcja
  • fabuła
  • jakość wydania
Napisano użytkowania

Opis produktu

MATEMATYKA 1 ZBIÓR ZADAŃ ZAKRES PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. "Matematyka 1. Liceum. Zbiór zadań. Zakres podstawowy i rozszerzony" to książka przeznaczona dla uczniów pierwszych klas liceów ogólnokształcących oraz techników. Mogą z niego korzystać zarówno osoby realizujące matematykę podstawową, jak i rozszerzoną. Podręcznik pełni funkcję zbioru zadań i składa się z zadań o różnym poziomie trudności. Wyraźnie zaznaczone jest, które przeznaczone są dla osób uczęszczających na matematykę podstawową, a które dla osób realizujących program matematyki rozszerzonej. Zadania są doskonałe jako...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO
Reklama