Geberit Duofix H112 UP 320 111.320.00.5

od 633,99
  • Sortuj
Władysław
5,00 Polecam
Jest to kolejny produkt tej firmy który zakupiłem mam nadzieję że ten okaże się równie niezawodny jak poprzednie.
Zbyszek
5,00 Polecam
Zainstalowany, bezproblemowo, atutem jest ogromny wybór przycisków. Wsporniki dystansowe powinny być w pakiecie, anie jako osobny zakup.
Arkadiusz
4,50 Polecam
Jestem zadowolony. Jak na razie sprawuje sie bardzo dobrze. łatwy montaż, nie miałem problemów.
warchoł
4,50 Polecam
najbardziej denerwujacy jest system oceny na *****. polecam geberit, polecam dostawce, ***** nie polecam. i co teraz. szach mat.
Katarzyna
5,00 Polecam
Mój kolejny GEBERIT, ponieważ wszystkie dotychczasowe spisały się na medal. Użytkuję stelaże bezawaryjnie od 10 lat. Polecam!
j...k
5,00 Polecam
Kupiłem stelaż za połowę ceny GEBERITU i nie żałuję. Sprawia wrażenie solidnego a monter jest zdziwiony ceną i jakością produktu.
suchar2323
5,00 Polecam
Dobry produkt. Najlepszy stelaż w rozsądnej cenie. Jak ktoś nie szuka problemu z takimi elementami to tylko ten do wyboru
Łukasz
5,00 Polecam
Co można napisać o stelażu jak go nie widać? Ale ogólnie ok - produkt wygląda na bardzo solidny i wytrzymały. Zalewany był u dołu pierwszą posadzką, więc nie sądzę, że cokolwiek go ruszy.
Grzegorz
5,00 Polecam
Użytkuje Geberita 20 lat w mieszkaniu w bloku ,ani jednej usterki. Teraz buduje dom z 2 łazienkami , wybór oczywisty.
Użytkownik Ceneo
4,50 Polecam
Polecam produkt,jak najbardziej wart swojej ceny,estetyka wykonania,wyglad (który jest ozdoba każdego pomieszczenia w domu)Jestem mega zadowolony,bez wahania kupiłbym jeszcze raz.