Lipancrea 8000 50 kapsułek dojelitowych

4,8 (42)
od 18,99
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Lipancrea 8000 50 kapsułek dojelitowych

Shannon
5,00 Polecam
Dla mnie dobrze przyswajalna i lepiej się czuję :)
Napisano użytkowania
olekolekp
5,00 Polecam
Swietny produkt, dziala szybko. Mialem problemy z bolem brzucha po obfitym tlustym posilku. Po zastosowaniu Lipancrea problem minal. Dziala konkretnie nie jak jakas herbatka na niestrawnosc.
Zalety
  • skuteczność
  • szybkość działania
  • wydajność
Napisano użytkowania
Witold
4,50 Polecam
Propozycja zażywania Lipancrea wyszła od lekarza. Działanie jak Kreon, ale cenowo dużo przystępniejszy. Spełnia skutecznie swoją rolę, przy tym nie jest na receptę. Jestem zadowolony z tego produktu.
Napisano użytkowania
Pati
5,00 Polecam
Używam regularnie. Chyba działa. Choć jak nie wezme to tez nie jest źle z trawieniem. Nie wiem czy rzeczywiscie działa, wolę nie przerywać i nie sprawdzac.
Napisano użytkowania
Beata
5,00 Polecam
Produkt pomocy w przyapdku dolegliwości trawiennych związanych z chorobą trzuski
Zalety
  • skuteczność
  • szybkość działania
Napisano użytkowania

Opis produktu

Nazwa: Lipancrea 8000. Postać: kaps. Dawka: 8 000 j. Ph.Eur. Opakowanie: 50 kaps. Skład: 1 kapsułka zawiera. Pancreatinum. (pankreatynę) z trzustki wieprzowej o aktywności: lipazy 8 000 j. Ph. Eur., amylazy 5 750 j. Ph. Eur., proteaz 450 j. Ph. Eur., (1 j. Ph. Eur. = 1 j. FIP). Wskazania: Stany zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki spowodowane: przewlekłym zapaleniem trzustki, resekcją trzustki bądź jej części, resekcją żołądka, zwężeniem dróg żółciowych spowodowanym chorobą nowotworową, mukowiscydozą. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na pankreatynę, białko wieprzowe lub którykolwiek...
Zobacz więcej
Reklama