OPALESCENCE Whitening Cool Mintpasta wybielajaca 133g

wysyłka od 10,99 zł
  • Sortuj
Magdalena
4,00 Polecam
Pasta ma specyficzny smak, jednak po kilku użyciach można się do niego przyzwyczaić. Niestety używam jej zbyt krótko, by móc stwierdzić czy faktycznie wybiela zęby.
Zalety
  • dobrze się pieni
  • ładnie czyści zęby
antonina1112
5,00 Polecam
Łagodny miętowy smak.Nie ma uszkadza szkliwa (nie ma właściwości ścierajacych szkliwo) Spełnia wszystkie moje oczekiwania.Od ponad roku używam tej pasty i nie mam w planie jej zmieniać na inną.
Zalety
  • ładnie czyści zęby
Ania
5,00 Polecam
Wrazenie idealnie czystych zebow plus ladne rozjasnienie. Nadaje sie dla dzieci, co mnie bardzo ucieszyli. Moja czteroletnia corka jest zachwycona smakiem mietowym i delikatnoscia.
antonina1112
5,00 Polecam
Łagodny miętowy smak.Nie uszkadza szkliwa (nie ma właściwości ścierajacych szkliwo) Spełnia wszystkie moje oczekiwania.Od ponad roku używam tej pasty i nie mam w planie jej zmieniać na inną.
e...a
4,50 Polecam
Pasta spełniła moje oczekiwania. Zęby są bielsze i świecące. Takie czyste. Nie mogę powiedzieć, że są białe jak śnieg, ale ja nie oczekiwałam rezultatu jak po zabiegu za tysiąc złotych.
Zalety
  • dobrze się pieni
  • ładnie czyści zęby
  • zapach
Ewel88
5,00 Polecam
Super wybielająca pasta, efekty zauważyłam już po tygodniu używania. Pasta jest mocna czuc intensywnie mentol, bardzo odświeża oddech dając uczucie bardzo dokładnie umytych zębów.
Patrycja
5,00 Polecam
działa a to najważniejsze bo moje zęby mają swój kolor i probowałąm juz wszystkiego na minus zęby robią wrazliwe ale przechodzi po przestaniu wynik przewaza lekki dyskomfort
  • zapach
manta40
5,00 Polecam
od kilku lat stosuję tę pastę.polecił mi ją mój dentysta.jest delikatna .doskonale wybiela
i jest naprawdę bardzo wydajna,mimo,że myję zęby 4 razy dziennie.polecam
Asia
5,00 Polecam
Bardzo dobra pasta, niezwykle dokładnie czyści zęby , super świeża, zęby na prawde wydaja się jaśniejsze,gdybym mogła myłabym nią zęby kilka razy dziennie
Piotr
5,00 Polecam
Używam tej pasty od kilka lat -jestem bardzo zadowolony z efektów, zęby są zdecydowanie bielsze a uczucie świeżości i czystości po umyciu pozostaję na długo :-)
Reklama