Manuka Health Najsilniejszy Aktywny Miód Manuka MGO 550+ 250g

4,9 (16)
180,00
wysyłka od 10,00 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Manuka Health Najsilniejszy Aktywny Miód Manuka MGO 550+ 250g

Barbara
5,00 Polecam
Zaczęłąm brać miód Manuka ten najsilniejszy / powód gronkowiec/ mam nadzieję , że pomoże . Cena jest wysoka ale czego nie robi się dla zdrowia.
Napisano użytkowania
Zyzio
5,00 Polecam
Nie wiadomo, czy działa i jeśli tak, to jak. Ale moja mama (89 lat) jest zadowolona, a to jest najważniejsze. Dobrze, że nie wie ile to kosztuje... A kosztuje bardzo sporo. W wersji 550+ ponad 180 pol (…) więcej
Napisano użytkowania
Pawel
5,00 Polecam
Cudowny w smaku i niesamowicie zdrowy . Jedyna wada to cena . Trochę sporo , ale niestety takie rzeczy muszą kosztować . Dlatego warto sobie odłożyć by zasmakować wspaniałości.
Użytkownik Ceneo
5,00 Polecam
Ma trochę charakterystyczny smak, ale jest niezastąpiony na przeziębienia i bóle gardła. Stosujemy całą rodziną i wiele razy uratował nas przed rozwojem przeziębienia.
Izabela
5,00 Polecam
polecam produkt znakomity na moje problemy sprawdził się będę kupować go systematycznie
Napisano użytkowania

Opis produktu

WŁAŚCIWOŚCI MIODU MANUKA Spożywanie Miodu Manuka może korzystnie wpływać na stan organizmu człowieka: Zdaniem prof. Thomasa Henle Miód Manuka działa korzystnie na układ pokarmowy. Według nowozelandzkiej rządowej agencji badawczej Crop & Food Research Institute miód ten pozytywnie wpływa też na mechanizmy obronne organizmu znajdujące się w jelitach i zwiększa liczbę pro biotycznych bakterii jelitowych. Dodatkowo, miód Manuka pozytywnie wpływa na stan skóry. Te szczególne właściwości miodu Manuka wynikają z wysokiej zawartości methylglyoxalu. Składnik ten nie występuje jednak w każdym miodzie...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO