Neo-Pancreatinum Forte 50 kapsułek

4,9 (81)
38,89
wysyłka od 10,50 zł
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Pozostałe oferty

Popularne opinie o Neo-Pancreatinum Forte 50 kapsułek

barbara1
5,00 Polecam
skuteczny przy rekonwalescencji lecz konieczna ilość stosowanych kapsułek podraża lek i leczenie i wtedy jest bardzo drogie ,ale w porównaniu z podobnymi preparatami o tych samych parametrach wychodzi (…) więcej
Napisano użytkowania
Grażyna
5,00 Polecam
Produktu nie mogę ocenić, gdyż zażyłam tabletki tylko 3 razy i źle się czułam. Musiałam je odstawić. Spróbuję ponownie po odstawieniu leków , które teraz biorę- za miesiąc.
Napisano użytkowania
Grażyna
5,00 Polecam
Neo-pancreatinum biorę 3 x 1 . Wspomaga trawienie. Lekarz zalecił mi stosowanie tego leku ze względu na zażywanie dużych ilości leków. Po leku czuję się dobrze.
Napisano użytkowania
Stanisław
5,00 Polecam
Lek z przepisu lekarza i uważam że pomaga w mojej chorobie zapalenia trzustki
Zalety
  • lek na przewlekłe zapalenie trzustki
Napisano użytkowania
MarJan063
5,00 Polecam
Najlepszy produkt dostępny na rynku.W moim przypadku sprawdza się w 100%. Polecam wszystkim, którzy mają problemy z trzustką.
Napisano użytkowania

Opis produktu

JELFA S.A. P.F. Neo Pancreatinum Forte 50 tabl

Koncentrat enzymów zewnątrzwydzielniczych trzustki wieprzowej. zawiera lipazę - hydrolizującą tłuszcze, amylazę - rozkładającą skrobię oraz proteazy powodujące rozpad białka. Tabletka Neo-Pancreatinum (druga generacja) posiada otoczkę dojelitową, chroniącą enzymy przed unieczynnieniem w kwaśnym środowisku żołądka. Kapsułka Neo-Pancreatinum Forte (czwarta generacja) zawiera peletki powleczone otoczką oporną na działanie soku żołądkowego. Po połknięciu kapsułka rozpuszcza się w żołądku, uwalniając peletki, które wraz z treścią pokarmową...
Zobacz więcej