Magnum Snake 200P 200A

4,6 (44)
od 549,00
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Magnum Snake 200P 200A

leszek
5,00 Polecam
Spawarka super. Jestem spawaczem zawodowym od 25 lat i jest to na razie jedna z lepszych spawarek na jakich pracowałem. O trwałości mało mogę powiedzieć bo spawam nią tylko prywatnie i sporadycznie.
Napisano użytkowania
kris10035
5,00 Polecam
Szczerze mówiąc spawarka jakich wiele na rynku. Duży plus za serwis czego nie można oczekiwać po chińskich egzemplarzach. Osobiście polecam 😁
Zalety
  • wytrzymałość
Napisano użytkowania
Belek
4,00 Polecam
Jestem początkującym użytkownikiem i spokojnie poradziłem sobie z produktem. Spawarka jest mała lecz daje wiele możliwości.
Napisano użytkowania
edek
5,00 Polecam
Spawarka przyjemna w pracy, dotychczas spełnia moje oczekiwania, polecam początkującym i amatorom
Zalety
  • długie grube przewody
  • gładki spaw
  • łatwe zajarzenie łuku
  • solidna obudowa
Napisano użytkowania
m...8
5,00 Polecam
Dobry, lekki sprzęt. Długie przewody dają możliwość dobrej pracy w garażowym zaciszu. Przejrzysty w obsłudze i bezproblemowy, za tę cenę ciężko o coś lepszego.
Napisano użytkowania

Opis produktu

Zastosowanie spawarki:

spawanie ręczne MMA elektrodami otulonymi,. spawanie stali konstrukcyjnych zwykłych i o podwyższonej wytrzymałości, okrętowych oraz stali kotłowych,. spawanie żeliwa na zimno i na gorąco,. spawanie stali nierdzewnych,. zastosowanie półprofesjonalne i profesjonalne. Budowa spawarki: przystosowana do przenoszenia ręcznego,. wykonana w technice inwertorowej,. -wytrzymała obudowa metalowa. Zalety: funkcja ARC FORCE,. funkcja ANTI STICK,. zabezpieczenie termiczne źródła z sygnalizacją,. w komplecie przewody spawalnicze

Dane techniczne

Model: SNAKE 200P. Prąd spawania: 200 A....
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO
Reklama