Turbo TV 1200W

3,5 (6)
Kup teraz
Sortuj
Oferty lokalne

Popularne opinie o Turbo TV 1200W

dorotis99
4,00 Polecam
Parowar spełnia moje oczekiwania, jest łatwy w obsłudze, za niewielkie pieniązki można skorzystac z zalet dań gotowanych na parze, zajmuje naprawdę niewiele miejsca. Jedyną wadą jest jakość miseczek - (…) więcej
Zalety
  • cena, łatwość czyszczenia, pojemność, łatwość użycia
Wady
  • kiepska konstrukcja
jesiu2
5,00 Polecam
Turbo TV 1200W pierwszy raz odpaliłem i działa super, a co najważniejsze warzywa smakują o niebo lepiej niż gotowane. Polecam wszystkim.
Napisano użytkowania
uzytkownik_anonimowy
4,00 Polecam
Jak za swoją cenę, to ok produkt, łatwy w obsłudze, niewielki, fajny gadżet, żę tak powiem, bo to przedmiot niekoniecznie potrzebny w doomu:)
Zalety
  • cena, łatwość czyszczenia, łatwość użycia
Wady
  • pojemność
Grzegorz
5,00 Polecam
mam to czego oczekiwałem
Napisano użytkowania
uzytkownik_anonimowy
3,00
Łatwy w obsłudze, zajmuje naprawdę mało miejsca po złożeniu, lekki. Wygląd estetyczny, instrukcja w języku polskim czytelna.
Zalety
  • cena, uniwersalność, łatwość czyszczenia, pojemność, wydajność, łatwość użycia

Opis produktu

Parowar umożliwia szybkie przygotowanie nawet kilku potraw jednocześnie z zachowaniem ich naturalnych aromatów i smaków. Posiłki z parowara zachowują mnóstwo witamin oraz mikroelementów, dzięki czemu są bardziej wartościowe i zdrowsze. 3 pojemniki o dużej pojemności, umożliwiają przygotowanie wielu potraw jednocześnie w różnych kombinacjach +dodatkowa miska na ryż. Wbudowany zegar odliczający czas gotowania umożliwia przygotowanie potraw w komfortowych warunkach. Prosta konstrukcja parowaru sprawia, że jego użytkowanie i czyszczenie są bardzo łatwe. Prosta konstrukcja parowaru sprawia, że...
Zobacz więcej
NAJLEPSZE OFERTY WYBRANE PRZEZ CENEO